50m stylem dowolnym-dziewczęta

MALEC KLAUDIA

2004

0:34,30-REKORD KLUBU

CHMIEL MAGDA

2003

0:36,11

GÓRA MARIA

2000

0:36,42

MAŚLANY WERONIKA

2003

0:38,61

DŁUGOSZ OLIWIA

2003

0:39,53

POŹDZIK ALEKSANDRA

2006

0:50,18

POŹDZIK JULIA

2005

0:55,85

ADAMCZUK WIKTORIA

2004

0:57,76

ŁAGOŹNY KINGA

2005

1:02,60

KUR MONIKA

2006

1:04,76

BICZAK ANNA

2006

1:05,42

SIDOR KINGA

2006

1:06,61

ULANICKA EMILIA

2008

1:11,95

KWIKA ALEKSANDRA

2005

1:15,66

 

50m stylem dowolnym-chłopcy.

ŁUKASZCZYK MATEUSZ

2000

0:26,46

SEDŁAK WIKTOR

1999

0:27,00

KAWALEC LECH

1999

0:27,00

CHYRCHAŁA RAFAŁ

2002

0:31,84

SIWIEC MIKOŁAJ

2003

0:37,88

GRYCYK KACPER

2001

0:43,38

KRYK KRZYSZTOF

2005

0:44,68

STĘPORA SZYMON

2002

0:46,08

PEKAR MATEUSZ

2003

0:49,81

SAŁAMACHA FILIP

2005

0:52,31

ADAMOWICZ KACPER

2005

0:52,39

DACIUK KAROL

2005

0:59,77

WOŹNIAK MICHAŁ

2006

1:01,32

WÓJCIK MIŁOSZ

2005

1:01,38

KUCHARSKI HUBERT

2004

1:02,11

IWAŃCZUK DANIEL

2005

1:02,50

KARWINA MIŁOSZ

2006

1:02,74

REC  ŁUKASZ

2005

1:04,28

JASINA PAWEŁ

2005

1:04,99

BARTNIK JAKUB

2006

1:07,03

SAŁAPAT MICHAŁ

2005

1:42,91

 

 

 

50m stylem klasycznym-dziewczęta

CHOLEWIŃSKA PAULINA

2001

0:40,40

BEDNARZ JULIA

2004

0:46,54

SOSNOWSKA JOANNA

2004

0:48,47

MAŚLANY WERONIKA

2003

0:52,49

SIDOR KINGA

2006

1:14,88

ULANICKA EMILIA

2008

1:23,88

BICZAK ANNA

2006

1:26,01

ŁAGOŹNY KINGA

2005

1:20,64

 

50m stylem klasycznym-chłopcy

PÓŁTORAKN SZYMON

2002

0:37,40

KLEJNROK JAKUB

2002

0:43,67

ŁAGOŹNY FILIP

2004

0:48,06

SIWIEC MIKOŁAJ

2003

0:48,50

GRYCYK KACPER

2001

0:57,44

STĘPORA SZYMON

2002

0:58,53

KRYK KRZYSZTOF

2005

1:04,88

ADAMOWICZ KACPER

2005

1:07,76

KARWINA MIŁOSZ

2006

1:08,17

JASINA PAWEŁ

2005

1:08,38

ABRASZEK MATEUSZ

2006

1:12,70

DACIUK KAROL

2005

1:22,41

IWAŃCZUK DANIEL

2005

1:28,49

BARTNIK JAKUB

2006

1:44,44

 

50m stylem grzbietowym-dziewczęta

MARCZUK ALEKSANDRA

2001

0:36,53

SIUDAK WIKTORIA

2004

0:47,54

SIOMA ZUZANNA

2004

0:47,71

ADAMCZUK WIKTORIA

2004

0:56,38

POŹDZIK JULIA

2005

0:58,73

POŹDZIK ALEKSANDRA

2006

1:00,88

BICZAK ANNA

2006

1:03,32

PAŃKO KLAUDIA

2005

1:12,32

KUR MONIKA

2006

1:13,78

KWIKA ALEKSANDRA

2005

1:26,11

 

50m stylem grzbietowym-chłopcy

ŁUKASZCZYK MATEUSZ

2000

0:29,72

SĘDŁAK WIKTOR

1999

0:30,81

KAWALEC LECH

1999

0:31,25

CHYRCHAŁA RAFAŁ

2002

0:35,75

STĘPORA SZYMON

2002

0:53,21

ADAMOWICZ KACPER

2005

0:53,91

ABRASZEK PIOTR

2006

0:55,05

PEKAR MATEUSZ

2003

0:56,09

KRYK KRZYSZTOF

2005

0:57,07

KUCHARSKI HUBERT

2004

1:02,06

WOŹNIAK MICHAŁ

2006

1:03,18

JASINA PAWEŁ

2005

1:04,06

WÓJCIK MIŁOSZ

2005

1:04,41

SAWICKI WIKTOR

2006

1:09,58

BARTNIK JAKUB

2006

1:09,70

REC ŁUKASZ

2005

1:10,86

SAŁAPAT MICHAŁ

2005

1:19,01

 

50m stylem motylkowym-dziewczęta

ŚCIŚLAK ALICJA

2003

0:39,02

GÓRA MARIA

2000

0:44,15

CHMIEL MAGDA

2003

0:44,85

DŁUGOSZ OLIWIA

2003

0:48,76

ULANICKA MAGDALENA

2004

0:51,56

SIUDAK WIKTORIA

2004

0:51,23

 

50m stylem motylkowym-chłopcy

KAWALEC LECH

1999

0:29,56

MANDZIUK KEWIN

2003

0:39,03

WRÓBLEWSKI NORBERT

2004

0:41,57

RABIŃSKI KAMIL

2003

0:44,51

WACH WIKTOR

2004

0:45,24

TOKARSKI JAKUB

2003

0:46,25

BARTNIK JAKUB

2006

1:34,12

 

100m stylem grzbietowym-dziewczęta

SZUPER KATARZYNA

2004

1:21,38  REKORD KLUBU

 

200m stylem dowolnym-dziewczęta

KAPŁON ALEKSANDRA

1999

2:13,82

 

 

200m stylem klasycznym-dziewczęta

SOSNOWSKA JOANNA

2004

3:48,57

 

200m stylem grzbietowym-dziewczęta

ŻELAZNY ŁUCJA

2005

3:49,06-REKORD KLUBU

 

200m stylem motylkowym-chłopcy

WRÓBLEWSKI NORBERT

2004

3:52,38

 

400m stylem dowolnym-dziewczęta

GÓRA MARIA

2000

6:40,06

 

400m stylem dowolnym-chłopcy

ABRASZEK JAKUB

2004

6:09,55 REKORD KLUBU

 

800m stylem dowolnym-chłopcy

SKUBA MARCIN

1998

10:10,06

 

 

http://www.orka-zamosc.pl/