KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW PŁYWACKICH ,,ATAK NA REKORD”

O PUCHAR p. PREZES MARZENY SĘDŁAK

2016r.

 

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KATARZYNA

SZUPER

2004

0:29.75

JULIA

MALINOŚ

2004

0:29.94

EMILIA

HAUZNER

2004

0:34.67

JOANNA

SOSNOWSKA

2004

0:35.10

ZUZANNA

GWOZDA

2006

0:40.87

DARIA

NOWOSAD

2006

0:43.76

ALEKSANDRA

FILIPIUK

2006

0:46.14

MARTYNA

NIEDŹWIEŹ

2007

0:47.74

WIKTORIA

BARSZCZ

2006

0:50.42

MAGDA

ZASUWA

2006

0:53.76

ZUZANNA

KUTER

2006

0:56.86

JULIA

UCHYMIAK

2008

0:57.53

MARTYNA

HARASIM

2008

1:01.80

KAROLINA

POKLEPA

2007

1:04.74

PAULINA

PIŁAT

2008

1:07.81

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

WIKTOR

SĘDŁAK

1999

0:26.15

KRZYSZTOF

KURANTOWICZ

1999

0:27.29

IGOR

DUBIEL

2004

0:33.11

KACPER

ADAMOWICZ

2005

0:41.28

MIŁOSZ

KARWINA

2006

0:43.91

MIKOŁAJ

ROKICKI

2006

0:47.16

IGOR

CZAJKOWSKI

2005

0:48.83

KRZYSZTOF

CHARKOT

2008

0:55.36

MARCIN

PISARCZYK

2007

0:55.99

MIKOŁAJ

TALAREK

2006

0:57.04

SZYMON

ZYCH

2006

0:58.16

MARCIN

DZIURA

2006

1:00.34

ALEKSANDER

SIOMA

2008

1:04.99

DAWID

TYMCZUK

2007

1:06.18

KACPER

URBAŃCZYK

2008

1:06.25

BARTEK

SZUWARSKI

2007

1:06.51

PAWEŁ

CHOLEWINSKI

2008

1:07.28

MIŁOSZ

KUCHARSKI

2009

1:10.13

PAWEŁ

SIENKIEWICZ

2008

1:11.72

KACPER

POKORZYŃSKI

2008

1:14.09

MICHAŁ

UCHYMIAK

2005

1:19.48

PRZEMEK

WICIŃSKI

2009

1:44.40

 

 

 50 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JOANNA

SOSNOWSKA

2004

0:43.51

JULIA

POŹDZIK

2005

0:46.41

ZUZANNA

GWOZDA

2006

0:49.55

NATALIA

PODOLAK

2004

0:54.88

EMILIA

ULANICKA

2008

0:58.45

MONIKA

KUR

2006

1:03.41

MARTYNA

NIEDŹWIEDŹ

2007

1:03.93

NINA

LESZKOWICZ

2007

1:05.10

MAJA

CIEMIĘGA

2007

1:10.16

JULIA

UCHYMIAK

2006

1:13.19

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

FILIP

ŁAGOŹNY

2004

0:37.92

KRZYSZTOF

KRYK

2005

0:50.86

MICHAŁ

SAŁAPAT

2005

0:55.00

MARCIN

PISARCZYK

2007

1:02.39

MICHAŁ

KUDYBA

2006

1:09.91

MICHAŁ

UCHYMIAK

2005

1:12.79

HUBERT

GACKI

2006

1:14.23

JAKUB

LISOWSKI

2007

1:31.36

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KATARZYNA

SZUPER

2004

0:33.73  REKORD KLUBU 12 LAT

NATALIA

PODOLAK

2004

0:51.04

JESSICA

CIEŚLA

2009

0:53.08

PAULINA

PIŁAT

2008

0:57.04

WIKTORIA

BARSZCZ

2006

0:58.36

NINA

LESZKOWICZ

2007

1:01.13

JULIA

UCHYMIAK

2006

1:02.04

MAJA

CIEMIĘGA

2007

1:04.74

KAROLINA

POKLEPA

2007

1:05.21    

MARTYNA

HARASIM

2008

1:05.92

MAJA

POŹDZIK

2009

1:21.54

AMELIA

MIELCAREK

2009

1:30.19

 

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

WIKTOR

SĘDŁAK

1999

0:32.22

FILIP

DUBIEL

2006

0:43.06

JAN

SZPONAR

2000

0:45.62

KRZYSZTOF

ŁUCZAK

2006

0:51.24

KRZYSZTOF

CHARKOT

2008

0:56.16

MARCIN

PISARCZYK

2007

0:59.74

MIKOŁAJ

TALAREK

2006

1:00.32

KACPER

URBAŃCZYK

2008

1:02.18

MICHAŁ

KUDYBA

2006

1:02.18

ALEKSANDER

SIOMA

2008

1:02.41

BARTEK

SZUWARSKI

2007

1:02.98

KACPER

POŚNIK

2007

1:05.24

PAWEŁ

CHOLEWIŃSKI

2008

1:08.37

MILOSZ

KUCHARSKI

2008

1:11.73

KACPER

POKORZYŃSKI

2008

1:12.01

MARCIN

DZIURA

2006

1:12.01

DAWID

TYMCZUK

2007

1;13.08

PAWEŁ

SIENKIEWICZ

2008

1:15.19

JAKUB

CZERWIŃSKI

2009

1:15.98

FILIP

SIWIŁO

2007

1:17.46

DAMIAN

KOISZ

2007

1:19.79

KAROL

PIŁAT

2009

1:22.09

ADAM

SZPINDA

2009

1:25.03

JAKUB

HUBALA

?

1:34.78

KACPER

TYMCZUK

2009

1:45.73

 

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

IZA

KROPORNICKA

2007

0:52.52

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KRZYSZTOF

KURANTOWICZ

1999

0:31.12

FILIP

DUBIEL

2006

0:39.72

GRZEGORZ

SZADKOWSKI

2005

0:57.64

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JULIA

POŹDZIK

2005

1:39.26

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

IGOR

DUBIEL

2004

1:31.36

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JULIA

MALINOŚ

2004

1:06.60

NATALIA

HAUZNER

2007

1:30.43

MONIKA

KUR

2006

1:48.84

EMILIA

ULANICKA

2008

1:50.44

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KRZYSZTOF

KRYK

2005

1:32.93

FILIP

SAŁAMACHA

2005

1:34.57

GRZEGORZ

SZADKOWSKI

2005

1:46.85

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

1:37.44

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JAN

SZPONAR

2000

1:44.27

KACPER

PĘK

2006

1:49.50

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

1:43.75

DARIA

NOWOSAD

2006

1:56.37

ALEKSANDRA

SZALUŚ

2006

2:02.25

ALEKSANDRA

FILIPIUK

2006

2:07.84

ZUZANNA

KUTER

2006

2:16.95

MAGDALENA

ZASUWA

2007

2:22.41

 

 

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KACPER

ADAMOWICZ

2005

1:43.61

FILIP

SAŁAMACHA

2005

1:44.85

MIŁOSZ

KARWINA

2006

1:55.87

KACPER

PĘK

2006

1:56.30

IGOR

CZAJKOWSKI

2005

1:57.54

MICHAŁ

SAŁAPAT

2005

1:59.70

MIKOŁAJ

ROKICKI

2006

2:09.58

KRZYSZTOF

ŁUCZAK

2006

2:29.88

KACPER

POŚNIK

2007

2:31.81

SZYMON

ZYCH

2006

2:48.06

 

100 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KLAUDIA

WRÓBLEWSKA

2004

1:41.94

 

100 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JAKUB

ABRASZEK

2004

1:12.16

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

NATAIA

HAUZNER

2007

3:17.30 REKORD KLUBU 9 LAT

EMILIA

HAUZNER

2004

2:48.50

 

 

 

200 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ALEKSANDRA

SZALUŚ

2006

4:04.88

 

200 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KLAUDIA

WRÓBLEWSKA

2004

3:50.16

 

200 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

IZA

KROPORNICKA

2007

3:57.94 USTANOWIŁA REKORD KLUBU 9 LAT

 

400 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

NATALIA

HAUZNER

2007

6:51.53  REKORD KLUBU 9 LAT

EMILIA

HAUZNER

2004

5:52.81

 

400 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JAKUB

ABRASZEK

2004

5:54.00