KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW PŁYWACKICH ,,ATAK NA REKORD”

O PUCHAR p. PREZES MARZENY SĘDŁAK

30.12.2017r.

 

 

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

Julia

Poździk

2005

0:33.98

Aleksandra

Poździk

2006

0:34.11

Zuzanna

Gwozda

2006

0:35.83

Martyna

Niedźwiedź

2007

0:38.84

Natalia

Hauzner

2007

0:39.32

Anna

Biczak

2006

0:41.71

Emilia

Ulanicka

2008

0:44.72

Karolina

Poklepa

2007

0:47.26

Maja

Poździk

2009

0:55.30

Wiktoria

Poździk

2009

0:57.95

Iga

Łyciuk

2008

1:02.24

Klara

Popytak

2009

1:11.60

Hania

Sękowska

2011

1:15.16

Iza

Lewkowicz

2008

1:20.91

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

Mateusz

Łukaszczyk

2000

0:25.85

Igor

Dubiel

2004

0:29.39

Krzysztof

Kryk

2005

0:32.85

Filip

Sałamacha

2005

0:34.92

Michał

Kropornicki

2006

0:36.87

Karol

Kopciowski

2006

0:38.37

Michał

Magryta

2007

0:39.70

Marcin

Pisarczyk

2007

0:43.86

Aleksander

Bąk

2006

0:44.90

Rajner

Dobrowolski

2007

0:48.56

Paweł

Cholewiński

2008

0:52.35

Kacper

Żukowski

2008

0:52.37

Miłosz

Szmydki

2008

0:53.40

Filip

Pesantez

2009

0:56.32

Kacper

Pokorzyński

2008

0:57.14

Jakub

Czerwiński

2010

0:58.73

Emilian

Wójcik

2009

0:59.90

Krystian

Harczuk

2009

1:02.50

Maciej

Wołoszyn

2009

1:02.98

Adam

Szpinda

2010

1:04.44

Szymon

Barczuk

2008

1:25.54

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

Klaudia

Malec

2004

0:35.04

Julia

Bednarz

2004

0:35.86

Julia

Poździk

2005

0:42.79

Łucja

Żelazny

2005

0:43.64

Aleksandra

Szaluś

2006

0:44.60

Zuzanna

Gwozda

2006

0:46.26

Martyna

Niedźwiedź

2007

0:48.50

Kasjana

Wyłupek

2007

0:59.60

Karolina

Poklepa

2007

1:03.10

Amelia

Mielcarek

2009

1:04.38

Iga

Łyciuk

2008

1:14.83

Amelia

Zieniewicz

2009

1:17.62

Iza

Lewkowicz

2008

1:19.70

Wiktoria

Poździk

2009

1:20.68

Hania

Sękowska

2011

1:32.11

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

Filip

Łagoźny

2004

0:33.92

Mateusz

Łukaszczyk

2000

0:34.13

Olaf

Lupa

2006

0:39.66

Igor

Dubiel

2004

0:39.67

Filip

Sałamacha

2005

0:41.65

Kacper

Adamowicz

2005

0:41.82

Filip

Dubiel

2006

0:44.48

Wiktor

Sawicki

2006

0:51.76

Michał

Magryta

2007

0:52.81

Marcin

Pisarczyk

2007

0:53.11

Paweł

Cholewiński

2008

1:02.81

Kacper

Pokorzyński

2008

1:14.56

Kacper

Żukowski

2008

1:15.98

Miłosz

Szmydki

2008

1:21.91

Adam

Szpinda

2010

1:22.56

Emilian

Wójcik

2009

1:24.32

Krystian

Harczuk

2009

1:25.02

Szymon

Barczuk

2008

1:29.56

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Paulina

Pilat

2008

0:49.77

Karolina

Kozak

2007

1:01.42

Martyna

Mucha

2009

1:02.92

Wiktoria

Poździk

2009

1:04.08

Iga

Łyciuk

2008

1:06.04

Hania

Sękowska

2011

1:12.39

Klara

Popytak

2009

1:12.97

Amelia

Zieniewicz

2009

1:13.31

Laura

Vitiello

2010

1:14.58

Iza

Lewkowicz

2008

1:17.04

Natalia

Łatka

2010

1:22.75

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

Aleksander

Sioma

2008

0:53.40

Kacper

Żukowski

2008

1:00.03

Krystian

Harczuk

2009

1:00.04

Emilian

Wójcik

2009

1;00.80

Miłosz

Szmydki

2008

1:03.23

Maciej

Wołoszyn

2009

1:03.98

Filip

Pesantez

2009

1:14.67

Hubert

Leszkowicz

2010

1:17.61

Aleksander

Knap

2010

1:19.44

Karol

Vitiello

2008

1:19.61

Alan

Mazur

2009

1:21.99

Paweł

Bondyra

2009

1:23.38

Szymon

Barczuk

2008

1:24.09

Adrian

Skrzyński

2010

1:35.92

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Katarzyna

Szuper

2004

0:30.65

Klaudia

Wróblewska

2004

0:33.20

Iza

Naklicka

2006

0:37.22

Aleksandra

Poździk

2006

0:37.66

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

Igor

Dubiel

2004

0:31.00

Filip

Dubiel

2006

0:36.06

Mateusz

Abraszek

2006

0:37.67

Michał

Kropornicki

2006

0:40.25

Miłosz

Kucharski

2008

0:53.96

Wiktor

Sawicki

2006

0:58.21

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

Klaudia

Malec

2004

1:10.15

Zuzanna

Sioma

2004

1:14.51

Emilia

Hauzner

2004

1:30.18

Iza

Naklicka

2006

1:30.30

Aleksandra

Poździk

2006

1:30.90

Natalia

Hauzner

2007

1:37.98

Aleksandra

Szaluś

2006

1:38.18

Anna

Biczak

2006

1:45.63

Maja

Pożdzik

2009

2:30.61

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

Rafał

Chyrchała

2002

1:08.94

Igor

Dubiel

2004

1:16.70

Krzysztof

Kryk

2005

1:27.76

Marcin

Pisarczyk

2007

1:52.18

Miłosz

Kucharski

2008

2:04.49

Jakub

Czerwiński

2010

2:09.59

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

Kacper

Dziura

2008

1:25.48

Michał

Dziura

2008

1:27.80

Aleksander

Bąk

2006

1;49.25

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Emilia

Hauzner

2004

1:29.80

Natalia

Hauzner

2007

1:36.55

Aleksandra

Szaluś

2006

1:40.74

Paulina

Piłat

2008

1:55.91

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

Aleks

Sioma

2008

2:12.38

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

Julia

Bednarz

2004

1:18.34

Emilia

Ulanicka

2008

1:56.63

Amelia

Mielcarek

2009

2:20.44

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

Olaf

Lupa

2006

1:27.55

Kacper

Adamowicz

2005

1:34.10

Marcin

Pisarczyk

2007

1:59.84

 

 

100 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Zuzanna

Sioma

2004

1:15.00

Iza

Naklicka

2006

1:35.78

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

Julia

Malinoś

2004

2:16.52

 

200 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Emilia

Hauzner

2004

3:06.36

Łucja

Żelazny

2005

3:21.99

 

200 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Katarzyna

Szuper

2004

2:46.04 REKORD KLUBU 13 LAT

Natalia

Hauzner

2007

3:56.17

 

200 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

Julia

Poździk

2005

3:18.69

Emilia

Ulanicka

2008

3:50.18 REKORD KLUBU 9 LAT

 

200 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

Mateusz

Abraszek

2006

3:06.55