ATAK NA REKORD 2018 – WYNIKI

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW PŁYWACKICH ,,ATAK NA REKORD”

O PUCHAR p. PREZES MARZENY SĘDŁAK

30.12.2018r.

 

 

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

Iza Naklicka 2006 0:32.05
Martyna Mucha 2009 0:46.00
Laura Vitiello 2010 0:53.53
Amelia Mielcarek 2009 0:55.78

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

Michał Kropornicki 2006 0:30.55
Filip Sałamacha 2005 0:32.32
Wiktor Sawicki 2006 0:32.70
Krzysztof Charkot 2008 0:33.28 REKORD KLUBU 10 LAT
Kacper Dziura 2008 0:33.64
Michał Dziura 2008 0:34.12
Dawid Kowalczyk 2008 0:49.19
Juliusz Cieśliński 2010 0:50.84
Maciej Wołoszyn 2009 0:52.00
Maciej Kędziera 2010 0:54.56
Hubert Leszkowicz 2010 0:54.90
Aleksander Różański 2009 0:55.34
Mikołaj Wróbel 2010 0:55.35
Aleksander Krzyżanowski 2008 0:57.37
Alan Mazur 2009 0:57.70
Kamil Matwiejczuk 2011 1:03.34
Mateusz Brodaczewski 2010 1:13.09

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

Agnieszka Denys 2000 0:39.13
Julia Poździk 2005 0:41.09
Nina Leszkowicz 2007 0:46.71
Martyna Niedźwiedź 2007 0:47.77
Alessandra Trojak 2008 0:48.26
Kasjana Wyłupek 2007 0:48.47

 

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

Hubert Leszkowicz 2010 1:07.20
Maciej Kędziera 2010 1:13.44
Mikołaj Wróbel 2010 1:14.32
Kamil Matwiejczuk 2011 1:21.24

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Amelia Mielcarek 2009 0:57.86
Julia Satowska 2010 1:12.86
Lena Sawicka 2010 1:37.36

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

Krzysztof Charkot 2008 0:39.39
Filip Sałamacha 2005 0:39.96
Michał Dziura 2008 0:41.29
Juliusz Ciesliński 2010 0:51.92
Dawid Kowalczyk 2008 0:53.93
Maciej Wołoszyn 2009 0:56.64
Mateusz Różański 2009 1:01.38
Alan Mazur 2009 1:05.51
Juliusz Nowosad 2009 1:05.52
Maciej Bigos 2008 1:06.78
Aleksander Krzyżanowski 2008 1:06.85
Mateusz Brodaczewski 2010 1:21.86

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Katarzyna Szuper 2004 0:29.95
Aleksandra Poździk 2006 0:33.75
Julia Poździk 2005 0:37.11
Amelia Mielcarek 2009 0:58.80
Martyna Mucha 2009 1:05.75

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

Jakub Rymarz 2005 0:29.93
Michał Kropornicki 2006 0:35.22
Kacper Dziura 2006 0:37.68
Wiktor Sawicki 2006 0:40.03
Krystian Harczuk 2009 0:50.25

 

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

Iza Naklicka 2006 1:22.88
Natalia Hausner 2007 1:32.38
Martyna Niedźwiedź 2007 1:34.30

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

Krzysztof Charkot 2008 1:29.12

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

Alessandra Trojak 2008 1:30.50

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Natalia Hauzner 2007 1:33.57

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

Krystian Harczuk 2009 1:50.23

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

Nina Leszkowicz 2007 1:44.05
Kasjana Wyłupek 2007 1:44.44

 

100 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

Filip Łagoźny 2004 1:12.40

 

 

100 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Katarzyna Szuper 2004 1:06.60 REKORD KLUBU 14 LAT
Aleksandra Poździk 2006 1:19.95

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

Julia Malinoś 2004 2:11.46
Julia Bednarz 2004 2:13.62

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

Jakub Ymarz 2005 2:15.60

 

 

200 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

Klaudia Malec 2004 2:25.50 REKORD KLUBU 14 LAT

 

200 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

Natalia Hauzner 2007 3:37.56

 

200 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

Zuzanna Sioma 2004 2:37.14

 

400 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

Julia Bednarz 2004 5:24.06

 

800 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

Rafał Chyrchała 2002 8:52.97 REKORD KLUBU 16 LAT i OPEN
Olaf Lupa 2006 10:03.31 REKORD KLUBU 12 LAT