H A R M O N O G R A M

treningowy

UKS ORKA ZAMOŚĆ

 

 

 

GRUPA I

Treningi: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek 15.00-17.00 sobota 8.00-10.00

Trener: Zbigniew Lewicki

 

  1. Katarzyna Sędłak

  2. Michał Brzuś

  3. Aleksandra Kapłon

  4. Paula Sienkiewicz

  5. Wiktor Sędłak

  6. Patryk Wiórko

  7. Dawid Wiórko

  8. Jakub Szuper

  9. Jakub Kitka

  10. Marcin Skuba

  11. Lech Kawalec

  12. Mateusz Łukaszczyk

  13. Joanna Rozmus

  14. Wiktor Pisarczyk

  15. Radosław Obst

  16. Adrian Sidor

     

    GRUPA II

    Treningi: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek 17.00- 18.30

    Trener: Zbigniew Lewicki

     

    1. Aleksandra Marczuk

    2. Paulina Cholewińska

    3. Adrian Wulkowicz

    4. Rafał Chyrchała

    5. Jakub Kleinrok

    6. Alicja Ściślak

    7. Michał Sawiniec

    8. Szymon Jagielski

    9. Bartosz Herc

    10. Igor Mazurek

    11. Katarzyna Ożóg

    12. Jakub Gromek

    13. Szymon Póltorak

    14. Mikołaj Zygmunt

    15. Hanna Brzozowska

    16. Michał Brzozowski

    17. Rafał Brzozowski

    18. Błażej Filipek

    19. Paulina Partyka

    20. Julia Raczkiewicz

    21. Wojciech Kowalczyk

    22. Maria Góra

       

      GRUPA III

      Treningi: poniedziałek, wtorek, czwartek 18.30-20.00 sobota 10.00-11.30 piątek co dwa tygodnie 18.30- 20.00

      Trener: Jarosław Lewicki

       

      1. Klaudia Malec

      2. Jakub Tokarski

      3. Dagmara Szcząchor

      4. Norbert Wróblewski

      5. Katarzyna Szuper

      6. Julian Gadaj

      7. Mikołaj Siwiec

      8. Kamil Rabiński

      9. Martyna Korniewska

      10. Maksymilian Korniewski

      11. Wiktor Wach

      12. Daria Kołcon

      13. Magdalena Ulanicka

      14. Karol Mołdoch

      15. Joanna Sosnowska

      16. Adrian Jakóbczak

      17. Mateusz Grajeta

      18. Łucja Żelazny

      19. Oliwia Długosz

      20. Klaudia Sykuła

      21. Magda Chmiel

      22. Weronika Maślany

         

        GRUPA IV

        Treningi: środa, piętek, niedziela 18.30- 19.30

        Trener: Piotr Grątkowski

         

        1. Michał Woszuk

        2. Miłosz Malec

        3. Filip Obst

        4. Paweł Bociarowski

        5. Tomasz Owsik

        6. Mikołaj Talarek

        7. Kewin Mandziuk

        8. Piotr Ferenc

        9. Dawid Kasietczak

        10. Szymon Hawryluk

        11. Gabriela Gawliczek

        12. Martyna Wnuk

        13. Natalia Kopciowska

        14. Filip Łagoźny

        15. Julia Kozak

        16. Oliwia Szewczak

        17. Kacper Klimek

        18. Aleksandra Korniewska

        19. Kacper Koprowski

        20. Oliwia Wróbel

        21. Mateusz Bogiel

        22. Martyna Szymańska

        23. Kajetan Chwedyk

        24. Magdalena Partyka

        25. Julia Malinoś

        26. Magda Brodaczewska

        27. Madgalena Marczewska

        28. Wiktor Zając

        29. Jakub Madeja

         

        GRUPA V

         

         

        Treningi: wtorek, czwartek 20.00-21.00

        Trener: Jarosław Lewicki

         

         

        1. Jan Cybulski

        2. Miłosz Cybulski

        3. Wiktor Wajszczuk

        4. Aleksandra Chmiel

        5. Kamil Kiciński

        6. Martyna Koszyk

        7. Gerard Godek

        8. Wojciech Belniak

        9. Michał Amborski

        10. Mateusz Lichocki

        11. Katarzyna Kościk

        12. Magdalena Łupkowska

        13. Magdalena Bartoszczyk

        14. Ada Bałuta

        15. Jarosław Mundziuk

        16. Oliwia Kuźma

        17. Paweł Obszyński

        18. Jakub Siudak

        19. Piotr Dołomisiewicz

        20. Alicja Łaszkiewicz

        21. Bartłomiej Panas

        22. Jakub Abraszek

        23. Michał Gazda

        24. Zuzanna Pizun

        25. Julia Szczepańska

        26. Kamila Szelezin

        27. Maciej Krukowski

        28. Jakub Podoba

        29. Dawid Podoba