HARMONOGRAM

TRENINGÓW UKS „ORKA” W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Grupa I trener: Zbigniew Lewicki

Treningi: poniedziałek – piątek 6.00 – 7.30 , 15.00 – 17.00

Sobota 8.00 – 10.00

  1. Michał Brzuś

  2. Aleksandra Kapłon

  3. Patryk Wiórko

  4. Marcin Skuba

  5. Wiktor Sędłak

  6. Mateusz Łukaszczyk

  7. Lech Kawalec

  8. Adrian Sidor

  9. Michał Raczkiewicz

  10. Aleksandra Marczuk

  11. Paulina Cholewińska

  12. Rafał Chyrchała

  13. Jakub Kleinrok

  14. Szymon Jagielski

  15. Bartosz Herc

  16. Katarzyna Ożóg

  17. Szymon Półtorak

  18. Michał Brzozowski

  19. Rafał Brzozowski

  20. Maria Góra

  21. Maksymilian Korniewski

  22. Mikołaj Pietrzniak

  23. Wiktor Malec

  24. Kamil Bartnik

  25. Alicja Ściślak

 

Grupa II trener: Zbigniew Lewicki

Treningi: poniedz.,wtorek,środa,piątek 17.00-18.30

Sobota 10.00 – 11.30

 

  1. Łucja Żelazny

  2. Klaudia Brodaczewska

  3. Tomasz Owsik

  4. Filip Obst

  5. Paweł Bociorowski

  6. Karol Daciuk

  7. Piotr Ferenc

  8. Martyna Wnuk

  9. Magdalena Partyka

  10. Mateusz Bogiel

  11. Kacper Koprowski

  12. Kacper Turski

  13. Julia Kozak

  14. Michał Woszuk

  15. Miłosz Malec

  16. Martyna Szymańska

  17. Kajetan Chwedyk

  18. Jakub Abraszek

  19. Julia Malinoś

  20. Julia Bednarz

  21. Aleksandra Korniewska

  22. Filip Łagożny

  23. Hanna Brzozowska

  24. Mateusz Suchocki

  25. Zuzanna Sioma

  26. Krzysztof Kryk

  27. Liwia Pitura

  28. Łucja Złomańczuk

 

 

Grupa III trener: Jarosław Lewicki

Treningi: pon,wtorek,czwart,piątek 18.30 – 20.00

Sobota 12.30 – 13.30

 

  1. Katarzyna Szuper

  2. Klaudia Malec

  3. Jakub Tokarski

  4. Dagmara Szcząchor

  5. Norbert Wróblewski

  6. Julian Gadaj

  7. Mikołaj Siwiec

  8. Kamil Rabiński

  9. Wiktor Wach

  10. Daria Kołcon

  11. Magdalena Ulanicka

  12. Karol Mołdoch

  13. Joanna Sosnowska

  14. Oliwia Długosz

  15. Magda Chmiel

  16. Weronika Maślany

  17. Kewin Mandziuk

  18. Wiktoria Siudak

 

 

 

Grupa IV trener: Zbigniew Lewicki

Treningi: poniedziałek,środa 18.30 – 19.30 , sobota 11.30 – 12.30

 

 

  1. Mateusz Abraszek

  2. Piotr Abraszek

  3. Daria Nowosad

  4. Kinga Sidor

  5. Aleksandra Wojtas

  6. Zuzanna Gadaj

  7. Emilia Gadaj

  8. Jakub Bartnik

  9. Wiktor Sawicki

  10. Filip Dubiel

  11. Igor Dubiel

  12. Klaudia Pańko

  13. Michał Pochodeńko

  14. Julia Pożdzik

  15. Aleksandra Pożdzik

  16. Alicja Majdan

  17. Michał Wożniak

  18. Mateusz Chmiel

  19. Jakub Rymarz

  20. Kacper Kucharski

  21. Kacper Jakubiak

  22. Kasjana Gęborys

 

 

Grupa V trener: Jarosław Lewicki

Treningi: wtorek 17.00 – 18.00 , czwartek 17.30 – 18.30 ,

sobota 13.30 – 14.30

 

  1. Roksana Braszko

  2. Mateusz Pekar

  3. Hubert Kucharski

  4. Aleksander Kasprzak

  5. Emilia Ulanicka

  6. Kinga Ziemińska

  7. Aleksandra Kwika

  8. Miłosz Wójcik

  9. Olaf Lupa

  10. Dawid Osuchowski

  11. Samuel Kruk

  12. Stanisław Kaznowski

  13. Monika Kur

  14. Daniel Iwańczuk

  15. Wiktoria Adamczuk

  16. Filip Sałamacha

  17. Damian Wróblewski

  18. Łukasz Rec

 

 

Grupa VI trener: Poitr Grątkowski

Treningi: wtorek 19-20 , czwartek 17.00 – 18.00,

niedziela 18.00 – 19.00

 

 

  1. Anna Biczak

  2. Amelia Grycyk

  3. Kacper Grycyk

  4. Wiktoria Szykuła

  5. Tomasz Sawczuk

  6. Aleksandra Widomska

  7. Kacper Adamowicz

  8. Julia Żyradzka

  9. Piotr Skowron

  10. Maksymilian Kulas

  11. Kinga Łagożny

  12. Zuzanna Gwozda

  13. Michał Sałapat

  14. Miłosz Karwina

  15. Patryk Smyk

  16. Antoni Sirko

  17. Kacper Pek

  18. Barbara Małysz

 

 

 

Grupa VII trener: Piotr Grątkowski

Treningi: wtorek, czwartek 20.00 – 21.00

 

 

  1. Gerard Godek

  2. Ada Bałuta

  3. Michał Gazda

  4. Jarosław Mundziuk

  5. Paweł Obszyński

  6. Alicja Łaszkiewicz

  7. Kamila Szelezin

  8. Mikołaj Zygmunt

  9. Aleksandra Boras

  10. Julia Stępora

  11. Szymon Stepora

  12. Błażej Filipek

  13. Katarzyna Madyniak