HARMONOGRAM

GRUPY

GRUPA I

Treningi: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek 15.00-17.00 sobota 8.00-10.00

Trener: Zbigniew Lewicki

 

  • Katarzyna Sędłak
  • Michał Brzuś
  • Aleksandra Kapłon
  • Paula Sienkiewicz
  • Wiktor Sędłak
  • Patryk Wiórko
  • Dawid Wiórko
  • Jakub Szuper
  • Jakub Kitka
  • Marcin Skuba
  • Lech Kawalec
  • Mateusz Łukaszczyk
  • Joanna Rozmus
  • Wiktor Pisarczyk
  • Radosław Obst
  • Adrian Sidor

GRUPA II

Treningi: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek 17.00- 18.30

Trener: Zbigniew Lewicki

 

  •  Aleksandra Marczuk
  • Paulina Cholewińska
  • Adrian Wulkowicz
  • Rafał Chyrchała
  • Jakub Kleinrok
  • Alicja Ściślak
  • Michał Sawiniec
  • Szymon Jagielski
  • Bartosz Herc
  • Igor Mazurek
  • Katarzyna Ożóg
  • Jakub Gromek
  • Szymon Póltorak
  • Mikołaj Zygmunt
  • Hanna Brzozowska
  • Michał Brzozowski
  • Rafał Brzozowski
  • Błażej Filipek
  • Paulina Partyka
  • Julia Raczkiewicz
  • Wojciech Kowalczyk
  • Maria Góra

GRUPA III

Treningi: poniedziałek, wtorek, czwartek 18.30-20.00 sobota 10.00-11.30 piątek co dwa tygodnie 18.30- 20.00

Trener: Jarosław Lewicki

 

  • Klaudia Malec
  • Jakub Tokarski
  • Dagmara Szcząchor
  • Norbert Wróblewski
  • Katarzyna Szuper
  • Julian Gadaj
  • Mikołaj Siwiec
  • Kamil Rabiński
  • Martyna Korniewska
  • Maksymilian Korniewski
  • Wiktor Wach
  • Daria Kołcon
  • Magdalena Ulanicka
  • Karol Mołdoch
  • Joanna Sosnowska
  • Adrian Jakóbczak
  • Mateusz Grajeta
  • Łucja Żelazny
  • Oliwia Długosz
  • Klaudia Sykuła
  • Magda Chmiel
  • Weronika Maślany

GRUPA IV

Treningi: środa, piętek, niedziela 18.30- 19.30

Trener: Piotr Grątkowski

 

  • Michał Woszuk
  • Miłosz Malec
  • Filip Obst
  • Paweł Bociarowski
  • Tomasz Owsik
  • Mikołaj Talarek
  • Kewin Mandziuk
  • Piotr Ferenc
  • Dawid Kasietczak
  • Szymon Hawryluk
  • Gabriela Gawliczek
  • Martyna Wnuk
  • Natalia Kopciowska
  • Filip Łagoźny
  • Julia Kozak
  • Oliwia Szewczak
  • Kacper Klimek
  • Aleksandra Korniewska
  • Kacper Koprowski
  • Oliwia Wróbel
  • Mateusz Bogiel
  • Martyna Szymańska
  • Kajetan Chwedyk
  • Magdalena Partyka
  • Julia Malinoś
  • Magda Brodaczewska
  • Madgalena Marczewska
  • Wiktor Zając
  • Jakub Madeja

GRUPA V

Treningi: wtorek, czwartek 20.00-21.00

Trener: Jarosław Lewicki

 

  • Jan Cybulski
  • Miłosz Cybulski
  • Wiktor Wajszczuk
  • Aleksandra Chmiel
  • Kamil Kiciński
  • Martyna Koszyk
  • Gerard Godek
  • Wojciech Belniak
  • Michał Amborski
  • Mateusz Lichocki
  • Katarzyna Kościk
  • Magdalena Łupkowska
  • Magdalena Bartoszczyk
  • Ada Bałuta
  • Jarosław Mundziuk
  • Oliwia Kuźma
  • Paweł Obszyński
  • Jakub Siudak
  • Piotr Dołomisiewicz
  • Alicja Łaszkiewicz
  • Bartłomiej Panas
  • Jakub Abraszek
  • Michał Gazda
  • Zuzanna Pizun
  • Julia Szczepańska
  • Kamila Szelezin
  • Maciej Krukowski
  • Jakub Podoba
  • Dawid Podoba



NUMER KONTA UKS „ORKA” ZAMOŚĆ
Powiatowy Bank Spółdzielczy
Ul. Partyzantów 3A

19 9644 0007 2001 0001 3811 0001