Komunikat końcowy zawodów ,,Atak na rekord”

o puchar p. Prezes UKS ORKA Marzeny Sędłak

15.12.2012r.

25m st. Dowolnym z deską

MALEC MIŁOSZ

2003

0:29,89

MAŚLANY WERONIKA

2003

0:30,63

OBST FILIP

2004

0:34,32

FERENC PIOTR

2004

0:36,22

POPEK JULIA

2003

0:37,00

ŁAGOŹNY FILIP

2004

0:37,34

SZEWCZAK OLIWIA

2006

0:37,64

KOPROWSKI KACPER

2004

0:38,09

WRÓBLEWSKI DAMIAN

2005

0:38,32

WOSZUK MICHAŁ

2003

0:40,34

OWSIK TOMASZ

2003

0:43,50

KLIMEK KACPER

2005

0:42,35

RYMARZ JAKUB

2005

0:48,38

MALINOŚ JULIA

2004

0:49,09

TOMASZCZUK MAJA

2003

0:51,26

BRODACZEWSKA KLAUDIA

2005

0:49,94

GAWLICZEK GABRIELA

2006

0:52,14

WRÓBEL OLIWIA

2005

0:53,39

 

25 m st. Dowolnym

SYKUŁA KLAUDIA

2003

0:29,80

CHMIEL MAGDA

2003

0:32,37

CHWEDYK KAJETAN

2003

0:34,56

SZYMAŃSKA MARTYNA

2003

0:36,00

 

25 m st. Grzbietowym z deską

KOPROWSKI KACPER

2004

0:41,85

BRODACZEWSKA KLAUDIA

2005

0:56,20

MALINOŚ JULIA

2004

0:59,95

TOMASZCZUK MAJA

2003

1:03,72

POPEK JULIA

2003

1:06,50

RYMARZ JAKUB

2005

1:10,73

KLIMEK KACPER

2005

1:33,60

 

 

 

 

25 m st. Grzbietowym

MALEC MIŁOSZ

2003

0:31,86

OBST FILIP

2004

0:33,40

SYKUŁA KLAUDIA

2003

0:33,48

WOSZUK MICHAŁ

2003

0:34,93

MAŚLANY WERONIKA

2003

0:34,13

SZYMAŃSKA MARTNA

2003

0:35,25

CHMIEL MAGDA

2003

0:35,76

FERENC PIOTR

2004

0:37,07

OWSIK TOMASZ

2003

0:39,24

CHWEDYK KAJETAN

2003

0:39,45

SZEWCZAK OLIWIA

2006

0:41,53

ŁAGOŹNY FILIP

2004

0:42,14

GAWLICZEK GABRIELA

2006

0:44,51

WRÓBEL OLIWIA

2005

0:45,49

WRÓBLEWSKI DAMIAN

2005

0:50,64

 

50 m st. motylkowym

PRYJMA WOJCIECH

1996

0:29,68

WIÓRKO PATRYK

1998

0:32,51

PISARCZYK WIKTOR

2000

0:37,23

SKUBA MARCIN

1998

0:38,26

SIDOR ADRIAN

1999

0:38,31

DENYS AGNIESZKA

2000

0:39,73

BOCHNIAK JAKUB

2001

0:43,70

PODOBA JAKUB

2000

0:49,82

OŻÓG KATARZYNA

2001

0:59,41

TOKARSKI JAKUB

2003

1:03,75

 

50 m st. grzbietowym

PRYJMA WOJCIECH

1996

0:31,71

SIENKIEWICZ PAULA

1999

0:34,33 RK

ŁUKASZCZYK MATEUSZ

2000

0:34,86

WIÓRKO PATRYK

1998

0:35,16

NOWAK TOMASZ

1997

0:35,78

KAWALEC LECH

1999

0:36,24

SKUBA MARCIN

1998

0:37,98

OBST RADOSŁAW

2000

0:42,19

RADWAŃSKI ALEKS

2001

0:43,07

PISARCZYK WIKTOR

2000

0:43,57

MARCZUK ALEKSANDRA

2001

0:49,16

TOKARSKI JAKUB

2003

0:53,32

WRÓBLEWSKI NORBERT

2004

0:56,33

MALEC KLAUDIA

2004

0:56,37

SZUPER KATARZYNA

2004

0:56,54

PRYJMA WIKTORIA

2002

0:57,56

ABRZSZEK JAKUB

2004

0:57,64

STEPORA SZYMON

2002

0:58,51

CZYŻ ALICJA

2002

0:58,73

SIUDAK WIKTORIA

2004

0:59,06

WIATER KATARZYNA

2001

1:01,70

SZCZĄCHOR DAGMARA

2003

1:04,16

JAWORSKI BARTŁOMIEJ

2004

1:05,07

SZELEZIN KAMILA

2002

1:05,18

ŻELAZNY ŁUCJA

2005

1:06,49

GAZDA MICHAŁ

2003

1:06,50

SIWIEC MIKOŁAJ

2003

1:08,02

ULANICKA MAGDA

2004

1:08,38

KRUKOWSKI MACIEJ

2004

1:09,39

LESINA PAWEŁ

2005

1:11,43

KOŁCON DARIA

2004

1:11,51

SOSNOWSKA JOANNA

2004

1:11,92

ŁASZKIEWICZ ALICJA

2004

1:11,96

ADAMCZUK DOMINIKA

2004

1:13,06

MOŁDOCH KAROL

2004

1:13,10

ADAMCZUK SARA

2004

1:16,00

 

50m st. klasycznym

NOWAK TOMASZ

1997

0:31,78

WIÓRKO PATRYK

1998

0:33,10

PRYJMA WOJCIECH

1996

0:37,32

SZUPER JAKUB

1999

0:38,50

PISARCZYK WIKTOR

2000

0:39,28

KRAWCZUK KATARZYNA

2000

0:41,86

ROZMUS JOANNA

1999

0:42,92

BOCHNIAK JAKUB

2001

0:45,75

SKUBA MARCIN

1998

0:45,95

CHOLEWIŃSKA PAULINA

2001

0:46,76

SĘDŁAK WIKTOR

1999

0:47,21

MAZUREK IGOR

1999

0:48,56

MARCZUK ALEKSANDRA

2001

0:49,67

CZYŻ ALICJA

2002

1:01,26

WIATER KATARZYNA

2001

1:03,49

SZUPER KATARZYNA

2004

1;04,14

MALEC KLAUDIA

2004

1:04,25

SIUDAK WIKTORIA

2004

1:04,78

GAZDA MICHAŁ

2003

1:07,68

PRYJMA WIKTORIA

2002

1:11,44

WRÓBLEWSKI NORBERT

2004

1:11,50

SZELEZIN KAMILA

2002

1:11,72

SZCZĄCHOR DAGMARA

2003

1:12,58

ABRASZEK JAKUB

2004

1:15,04

JAWORSKI BARTŁOMIEJ

2004

1:16,78

ŁASZKIEWICZ ALICJA

2004

1:18,89

SOSNOWSKA JOANNA

2004

1:22,15

ADAMCZUK DOMINIKA

2004

1:22,87

ULANICKA MAGDA

2004

1:30,42

ADAMCZUK SARA

2003

1:31,28

JASINA PAWEŁ

2005

1:32,59

ZELAZNY ŁUCJA

2005

1:32,80

KRUKOWSKI MACIEJ

2004

1:38,08

KOŁCON DARIA

2004

2:23,49

 

50m st. dowolnym

PRYJMA WOJCIECH

1996

0:27,90

ŁUKASZCZYK MATEUSZ

2000

0:30,05

KITKA JAKUB

1999

0:30,39

KAWALEC LECH

1999

0:31,11

SKUBA MARCIN

1998

0:32,28

SĘDŁAK WIKTOR

1999

0:32,45

SZUPER JAKUB

1999

0:33,06

KRAWCZUK KATARZYNA

2000

0:33,36

WULKOWICZ ADRIAN

2000

0:33,80

RADWAŃSKI ALEKS

2001

0:34,04

PISARCZYK WIKTOR

2000

0:35,11

MAZUREK IGOR

1999

0:35,92

ZYGMUNT MIKOŁAJ

2000

0:39,33

PODOBA DAWID

2000

0:39,76

MARCZUK ALEKSANDRA

2001

0:40,42

PODOBA JAKUB

2003

0:41,17

SAWINIEC MICHAŁ

2001

0:43,60

JAGIELSKI SZYMON

2001

0:44,04

TOKARSKI JAKUB

2003

0:45,97

KOWALCZYK WOJCIECH

2001

0:46,06

GAZDA MICHAŁ

2003

0:47,48

SZUPER KATARZYNA

2004

0:49,47

SZCZĄCHOR DAGMARA

2003

0:49,98

WRÓBLEWSKI NORBERT

2004

0:50,21

MALEC KLAUDIA

2004

0:52,04

ABRASZEK JAKUB

2004

0:53,29

CZYŻ ALICJA

2002

0:53,38

SIUDAK WIKTORIA

2004

0:55,31

PRYJMA WIKTORIA

2002

0:56,22

STĘPORA SZYMON

2002

0:57,55

KOŁCON DARIA

2004

0:58,06

SZELEZIN KAMILA

2002

0:58,48

SIWIEC MIKOŁAJ

2003

0:59,50

KRUKOWSKI MACIEJ

2004

1:04,28

ŁASZKIEWICZ ALICJA

2004

1:04,92

MOŁDOCH KAROL

2004

1:08,15

ŻELAZNY ŁUCJA

2005

1:08,76

JAWORSKI BARTEK

2004

1:11,34

ULANICKA MAGDALENA

2004

1:12,00

SOSNOWSKA JOANNA

2004

1:15,04

ADAMCZUK DOMINIKA

2004

1:18,53

DĘBIŃSKI MAKSYMILIAN

2004

1:22,32

JASINA PAWEŁ

2005

1:27,48

ADAMCZYK SARA

2004

1:30,41

 

 

100m st. motylkowym

ŚCIŚLAK ALICJA

2003

2:19,72 RK

 

100m st. grzbietowym

SIENKIEWICZ PAULA

1999

1:14,16 RK

 

100m st. klasycznym

NOWAK TOMASZ

1997

1:17,37

SZUPER JAKUB

1999

1:25,48

PRYJMA WOJCIECH

1996

1:28,82

PISARCZYK WIKTOR

2000

1:30,34

ROZMUS JOANNA

1999

1:39,01

MARCZUK ALEKSANDRA

2001

1:53,00

PÓŁTORAK SZYMON

2002

2:10,80

 

100m st. dowolnym

SIDOR ADRIAN

1999

1:17,37

PISARCZYK WIKTOR

2000

1:21,57

RADWAŃSKI ALEKS

2001

1:21,95

PÓŁTORAK SZYMON

2002

1:43,21

KUŹMA OLIWIA

2001

1:46,95

 

100m st. zmiennym

ŁUKASZCZYK MATEUSZ

2000

1:19,40

SKUBA MARCIN

1998

1:26,29

SĘDŁAK WIKTOR

1999

1:27,36

SIDOR ADRIAN

1999

1:28,20

DENYS AGNIESZKA

2000

1:30,73

BOCHNIAK JAKUB

2001

1:35,15

KUŹMA OLIWIA

2001

1:54,35

KOWALCZYK WOJCIECH

2001

1:56,27

OŻÓG KATARZYNA

2001

2:02,72

 

200m st. motylkowym

CHOLEWIŃSKA PAULINA

2001

3:45,92 RK

 

 

200m st. dowolnym

RADWAŃSKI ALEKS

2001

2:58,85

 

400m st. zmiennym

WIÓRKO DAWID

2000

5:52,82 RK

 

800m. st. dowolnym

KAPŁON ALEKSANDRA

1999

10:45,23

OBST RADOSŁAW

2000

12:16,84

PODOBA JAKUB

2003

15:26,66RK

 

1500m st.dowolnym

WIÓRKO DAWID

2000

19:59,02RK

KITKA JAKUB

1999

21:12,61RK

KAWALEC LECH

1999

23:01,25