Komunikat końcowy zawodów ,,Atak na rekord”
o puchar p. Prezes UKS ORKA Marzeny Sędłak
15.12.2012r.
25m st. Dowolnym z deską
MALEC MIŁOSZ |
2003 |
0:29,89 |
MAŚLANY WERONIKA |
2003 |
0:30,63 |
OBST FILIP |
2004 |
0:34,32 |
FERENC PIOTR |
2004 |
0:36,22 |
POPEK JULIA |
2003 |
0:37,00 |
ŁAGOŹNY FILIP |
2004 |
0:37,34 |
SZEWCZAK OLIWIA |
2006 |
0:37,64 |
KOPROWSKI KACPER |
2004 |
0:38,09 |
WRÓBLEWSKI DAMIAN |
2005 |
0:38,32 |
WOSZUK MICHAŁ |
2003 |
0:40,34 |
OWSIK TOMASZ |
2003 |
0:43,50 |
KLIMEK KACPER |
2005 |
0:42,35 |
RYMARZ JAKUB |
2005 |
0:48,38 |
MALINOŚ JULIA |
2004 |
0:49,09 |
TOMASZCZUK MAJA |
2003 |
0:51,26 |
BRODACZEWSKA KLAUDIA |
2005 |
0:49,94 |
GAWLICZEK GABRIELA |
2006 |
0:52,14 |
WRÓBEL OLIWIA |
2005 |
0:53,39 |
25 m st. Dowolnym
SYKUŁA KLAUDIA |
2003 |
0:29,80 |
CHMIEL MAGDA |
2003 |
0:32,37 |
CHWEDYK KAJETAN |
2003 |
0:34,56 |
SZYMAŃSKA MARTYNA |
2003 |
0:36,00 |
25 m st. Grzbietowym z deską
KOPROWSKI KACPER |
2004 |
0:41,85 |
BRODACZEWSKA KLAUDIA |
2005 |
0:56,20 |
MALINOŚ JULIA |
2004 |
0:59,95 |
TOMASZCZUK MAJA |
2003 |
1:03,72 |
POPEK JULIA |
2003 |
1:06,50 |
RYMARZ JAKUB |
2005 |
1:10,73 |
KLIMEK KACPER |
2005 |
1:33,60 |
25 m st. Grzbietowym
MALEC MIŁOSZ |
2003 |
0:31,86 |
OBST FILIP |
2004 |
0:33,40 |
SYKUŁA KLAUDIA |
2003 |
0:33,48 |
WOSZUK MICHAŁ |
2003 |
0:34,93 |
MAŚLANY WERONIKA |
2003 |
0:34,13 |
SZYMAŃSKA MARTNA |
2003 |
0:35,25 |
CHMIEL MAGDA |
2003 |
0:35,76 |
FERENC PIOTR |
2004 |
0:37,07 |
OWSIK TOMASZ |
2003 |
0:39,24 |
CHWEDYK KAJETAN |
2003 |
0:39,45 |
SZEWCZAK OLIWIA |
2006 |
0:41,53 |
ŁAGOŹNY FILIP |
2004 |
0:42,14 |
GAWLICZEK GABRIELA |
2006 |
0:44,51 |
WRÓBEL OLIWIA |
2005 |
0:45,49 |
WRÓBLEWSKI DAMIAN |
2005 |
0:50,64 |
50 m st. motylkowym
PRYJMA WOJCIECH |
1996 |
0:29,68 |
WIÓRKO PATRYK |
1998 |
0:32,51 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
0:37,23 |
SKUBA MARCIN |
1998 |
0:38,26 |
SIDOR ADRIAN |
1999 |
0:38,31 |
DENYS AGNIESZKA |
2000 |
0:39,73 |
BOCHNIAK JAKUB |
2001 |
0:43,70 |
PODOBA JAKUB |
2000 |
0:49,82 |
OŻÓG KATARZYNA |
2001 |
0:59,41 |
TOKARSKI JAKUB |
2003 |
1:03,75 |
50 m st. grzbietowym
PRYJMA WOJCIECH |
1996 |
0:31,71 |
SIENKIEWICZ PAULA |
1999 |
0:34,33 RK |
ŁUKASZCZYK MATEUSZ |
2000 |
0:34,86 |
WIÓRKO PATRYK |
1998 |
0:35,16 |
NOWAK TOMASZ |
1997 |
0:35,78 |
KAWALEC LECH |
1999 |
0:36,24 |
SKUBA MARCIN |
1998 |
0:37,98 |
OBST RADOSŁAW |
2000 |
0:42,19 |
RADWAŃSKI ALEKS |
2001 |
0:43,07 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
0:43,57 |
MARCZUK ALEKSANDRA |
2001 |
0:49,16 |
TOKARSKI JAKUB |
2003 |
0:53,32 |
WRÓBLEWSKI NORBERT |
2004 |
0:56,33 |
MALEC KLAUDIA |
2004 |
0:56,37 |
SZUPER KATARZYNA |
2004 |
0:56,54 |
PRYJMA WIKTORIA |
2002 |
0:57,56 |
ABRZSZEK JAKUB |
2004 |
0:57,64 |
STEPORA SZYMON |
2002 |
0:58,51 |
CZYŻ ALICJA |
2002 |
0:58,73 |
SIUDAK WIKTORIA |
2004 |
0:59,06 |
WIATER KATARZYNA |
2001 |
1:01,70 |
SZCZĄCHOR DAGMARA |
2003 |
1:04,16 |
JAWORSKI BARTŁOMIEJ |
2004 |
1:05,07 |
SZELEZIN KAMILA |
2002 |
1:05,18 |
ŻELAZNY ŁUCJA |
2005 |
1:06,49 |
GAZDA MICHAŁ |
2003 |
1:06,50 |
SIWIEC MIKOŁAJ |
2003 |
1:08,02 |
ULANICKA MAGDA |
2004 |
1:08,38 |
KRUKOWSKI MACIEJ |
2004 |
1:09,39 |
LESINA PAWEŁ |
2005 |
1:11,43 |
KOŁCON DARIA |
2004 |
1:11,51 |
SOSNOWSKA JOANNA |
2004 |
1:11,92 |
ŁASZKIEWICZ ALICJA |
2004 |
1:11,96 |
ADAMCZUK DOMINIKA |
2004 |
1:13,06 |
MOŁDOCH KAROL |
2004 |
1:13,10 |
ADAMCZUK SARA |
2004 |
1:16,00 |
50m st. klasycznym
NOWAK TOMASZ |
1997 |
0:31,78 |
WIÓRKO PATRYK |
1998 |
0:33,10 |
PRYJMA WOJCIECH |
1996 |
0:37,32 |
SZUPER JAKUB |
1999 |
0:38,50 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
0:39,28 |
KRAWCZUK KATARZYNA |
2000 |
0:41,86 |
ROZMUS JOANNA |
1999 |
0:42,92 |
BOCHNIAK JAKUB |
2001 |
0:45,75 |
SKUBA MARCIN |
1998 |
0:45,95 |
CHOLEWIŃSKA PAULINA |
2001 |
0:46,76 |
SĘDŁAK WIKTOR |
1999 |
0:47,21 |
MAZUREK IGOR |
1999 |
0:48,56 |
MARCZUK ALEKSANDRA |
2001 |
0:49,67 |
CZYŻ ALICJA |
2002 |
1:01,26 |
WIATER KATARZYNA |
2001 |
1:03,49 |
SZUPER KATARZYNA |
2004 |
1;04,14 |
MALEC KLAUDIA |
2004 |
1:04,25 |
SIUDAK WIKTORIA |
2004 |
1:04,78 |
GAZDA MICHAŁ |
2003 |
1:07,68 |
PRYJMA WIKTORIA |
2002 |
1:11,44 |
WRÓBLEWSKI NORBERT |
2004 |
1:11,50 |
SZELEZIN KAMILA |
2002 |
1:11,72 |
SZCZĄCHOR DAGMARA |
2003 |
1:12,58 |
ABRASZEK JAKUB |
2004 |
1:15,04 |
JAWORSKI BARTŁOMIEJ |
2004 |
1:16,78 |
ŁASZKIEWICZ ALICJA |
2004 |
1:18,89 |
SOSNOWSKA JOANNA |
2004 |
1:22,15 |
ADAMCZUK DOMINIKA |
2004 |
1:22,87 |
ULANICKA MAGDA |
2004 |
1:30,42 |
ADAMCZUK SARA |
2003 |
1:31,28 |
JASINA PAWEŁ |
2005 |
1:32,59 |
ZELAZNY ŁUCJA |
2005 |
1:32,80 |
KRUKOWSKI MACIEJ |
2004 |
1:38,08 |
KOŁCON DARIA |
2004 |
2:23,49 |
50m st. dowolnym
PRYJMA WOJCIECH |
1996 |
0:27,90 |
ŁUKASZCZYK MATEUSZ |
2000 |
0:30,05 |
KITKA JAKUB |
1999 |
0:30,39 |
KAWALEC LECH |
1999 |
0:31,11 |
SKUBA MARCIN |
1998 |
0:32,28 |
SĘDŁAK WIKTOR |
1999 |
0:32,45 |
SZUPER JAKUB |
1999 |
0:33,06 |
KRAWCZUK KATARZYNA |
2000 |
0:33,36 |
WULKOWICZ ADRIAN |
2000 |
0:33,80 |
RADWAŃSKI ALEKS |
2001 |
0:34,04 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
0:35,11 |
MAZUREK IGOR |
1999 |
0:35,92 |
ZYGMUNT MIKOŁAJ |
2000 |
0:39,33 |
PODOBA DAWID |
2000 |
0:39,76 |
MARCZUK ALEKSANDRA |
2001 |
0:40,42 |
PODOBA JAKUB |
2003 |
0:41,17 |
SAWINIEC MICHAŁ |
2001 |
0:43,60 |
JAGIELSKI SZYMON |
2001 |
0:44,04 |
TOKARSKI JAKUB |
2003 |
0:45,97 |
KOWALCZYK WOJCIECH |
2001 |
0:46,06 |
GAZDA MICHAŁ |
2003 |
0:47,48 |
SZUPER KATARZYNA |
2004 |
0:49,47 |
SZCZĄCHOR DAGMARA |
2003 |
0:49,98 |
WRÓBLEWSKI NORBERT |
2004 |
0:50,21 |
MALEC KLAUDIA |
2004 |
0:52,04 |
ABRASZEK JAKUB |
2004 |
0:53,29 |
CZYŻ ALICJA |
2002 |
0:53,38 |
SIUDAK WIKTORIA |
2004 |
0:55,31 |
PRYJMA WIKTORIA |
2002 |
0:56,22 |
STĘPORA SZYMON |
2002 |
0:57,55 |
KOŁCON DARIA |
2004 |
0:58,06 |
SZELEZIN KAMILA |
2002 |
0:58,48 |
SIWIEC MIKOŁAJ |
2003 |
0:59,50 |
KRUKOWSKI MACIEJ |
2004 |
1:04,28 |
ŁASZKIEWICZ ALICJA |
2004 |
1:04,92 |
MOŁDOCH KAROL |
2004 |
1:08,15 |
ŻELAZNY ŁUCJA |
2005 |
1:08,76 |
JAWORSKI BARTEK |
2004 |
1:11,34 |
ULANICKA MAGDALENA |
2004 |
1:12,00 |
SOSNOWSKA JOANNA |
2004 |
1:15,04 |
ADAMCZUK DOMINIKA |
2004 |
1:18,53 |
DĘBIŃSKI MAKSYMILIAN |
2004 |
1:22,32 |
JASINA PAWEŁ |
2005 |
1:27,48 |
ADAMCZYK SARA |
2004 |
1:30,41 |
100m st. motylkowym
ŚCIŚLAK ALICJA |
2003 |
2:19,72 RK |
100m st. grzbietowym
SIENKIEWICZ PAULA |
1999 |
1:14,16 RK |
100m st. klasycznym
NOWAK TOMASZ |
1997 |
1:17,37 |
SZUPER JAKUB |
1999 |
1:25,48 |
PRYJMA WOJCIECH |
1996 |
1:28,82 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
1:30,34 |
ROZMUS JOANNA |
1999 |
1:39,01 |
MARCZUK ALEKSANDRA |
2001 |
1:53,00 |
PÓŁTORAK SZYMON |
2002 |
2:10,80 |
100m st. dowolnym
SIDOR ADRIAN |
1999 |
1:17,37 |
PISARCZYK WIKTOR |
2000 |
1:21,57 |
RADWAŃSKI ALEKS |
2001 |
1:21,95 |
PÓŁTORAK SZYMON |
2002 |
1:43,21 |
KUŹMA OLIWIA |
2001 |
1:46,95 |
100m st. zmiennym
ŁUKASZCZYK MATEUSZ |
2000 |
1:19,40 |
SKUBA MARCIN |
1998 |
1:26,29 |
SĘDŁAK WIKTOR |
1999 |
1:27,36 |
SIDOR ADRIAN |
1999 |
1:28,20 |
DENYS AGNIESZKA |
2000 |
1:30,73 |
BOCHNIAK JAKUB |
2001 |
1:35,15 |
KUŹMA OLIWIA |
2001 |
1:54,35 |
KOWALCZYK WOJCIECH |
2001 |
1:56,27 |
OŻÓG KATARZYNA |
2001 |
2:02,72 |
200m st. motylkowym
CHOLEWIŃSKA PAULINA |
2001 |
3:45,92 RK |
200m st. dowolnym
RADWAŃSKI ALEKS |
2001 |
2:58,85 |
400m st. zmiennym
WIÓRKO DAWID |
2000 |
5:52,82 RK |
800m. st. dowolnym
KAPŁON ALEKSANDRA |
1999 |
10:45,23 |
OBST RADOSŁAW |
2000 |
12:16,84 |
PODOBA JAKUB |
2003 |
15:26,66RK |
1500m st.dowolnym
WIÓRKO DAWID |
2000 |
19:59,02RK |
KITKA JAKUB |
1999 |
21:12,61RK |
KAWALEC LECH |
1999 |
23:01,25 |