Szuwarek 2013

W niedziele 3 lutego  łodzi pływacy naszego klubu rozpoczęli  nowy sezon startując w Krasnymstawie  w „Lidze pływackiej Szuwarek 2013”.

Zawodnicy startowali na dystansach od 25 m do 100 m w zależności od kategorii wiekowej.

W kategorii 8 lat Łucja Żelazny dwukrotnie zajęła III miejsce na 25 m stylem grzbietowym i dowolnym uzyskując odpowiednio 0:28:18s i 0:27:28s. W tej samej kategorii wiekowej Paweł Jasina zajął V miejsce na  25  m stylem dowolnym z czasem 0:31:83s.

W kategorii  9 lat wśród dziewcząt najlepiej spisały się: Klaudia Malec  II miejsce na 25 m stylem dowolnym z czasem 0:19:88s i Katarzyna Szuper V miejsce  na 25 m stylem dowolnym z czasem 0:20:84s oraz IV miejsce na 25 m stylem  grzbietowym z czasem 0:25:28s. Natomiast wśród chłopców Norbert Wróblewski zajął II miejsce w wyścigu na 25m stylem grzbietowym  uzyskując czas  0:23:08s i IV miejsce stylem dowolnym z czasem 0:20:34s

Wśród 10 latków najlepiej spisał się Jakub Podoba dwukrotnie zajmując V miejsce, w wyścigu na 50 m stylem dowolnym  uzyskał czas   0:40:56s, a na 50 m stylem grzbietowym 0:48:15s.

W zawodach udział wzięli również: Jakóbczak Adrian, Sosnowska Joanna, Łaszkiewicz Alicja, Gadaj Julian, Abraszek Jakub, Gazda Michał, Jaworski Bartłomiej, Kleinrok Jakub, Korniewska Martyna, Rabiński Kamil, Siwiec Mikołaj,  Stalski Jakub, Stępora Szymon, Szelezin Kamila, Wach Wiktor, Tokarski Jakub.

Następna runda odbędzie się również w Krasnymstawie 3 marca 2013r.