KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW PŁYWACKICH ,,ATAK NA REKORD”

O PUCHAR p. PREZES MARZENY SĘDŁAK

2015r.

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KATARZYNA

SZUPER

2004

0:31.04 REKORD KLUBU 11 LAT

ALICJA

ŚCIŚLAK

2003

0:35.16

JULIA

MALINOŚ

2004

0:35.34

MAGDALENA

ULANICKA

2004

0:38.83

JULIA

POŹDZIK

2005

0:41.70

NATALIA

HAUZNER

2008

0:45.18

ZUZANNA

GWOZDA

2006

0:46.17

ANNA

BICZAK

2006

0:48.72

KINGA

ŁAGOŹNY

2005

0:51.16

MONIKA

KUR

2006

0:51.92

DARIA

NOWOSAD

2006

0:52.78

KLAUDIA

WRÓBLEWSKA

2004

0:53.08

ALEKSANDRA

FILIPIUK

2006

0:54.71

EMILIA

ULANICKA

2008

0:57.70

JULIA

KOZŁOWSKA

2007

0:59.45

ZUZANNA

KUTER

2006

1:01.57

MARTYNA

NIEDŹWIEDŹ

2007

1:03.94

MAJA

MANEROWSKA

2004

1:04.35

NINA

LEŚKOWICZ

2007

1:05.42

OLIWIA

BIELEC

2007

1:06.00

MAGDALENA

ZAWALSKA

2005

1:12.64

IZABELA

KROPORNICKA

2007

1:17.56

SYLWIA

GARDIASZ

2008

1:22.40

 

50 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

MARCIN

SKUBA

1988

0:26.03

WIKTOR

SĘDŁAK

1999

0:27.20

KEWIN

MANDZIUK

2003

0:34.62

JAKUB

TOKARSKI

2003

0:35.14

MIKOŁAJ

SIWIEC

2003

0:35.48

WIKTOR

WACH

2004

0:36.63

FILIP

DUBIEL

2006

0:39.95

HUBERT

KUCHARSKI

2004

0:40.41

KRZYSZTOF

KRYK

2005

0:42.91

FILIP

SAŁAMACHA

2005

0:44.91

KACPER

ADAMOWICZ

2005

0:45.61

OLAF

LUPA

2006

0:46.08

MIŁOSZ

KARWINA

2006

0:46.32

KACPER

PĘK

2006

0:48.96

ŁUKASZ

REC

2005

0:50.44

WIKTOR

SAWICKI

2006

0:51.68

JAKUB

BARTNIK

2006

0:51.97

MICHAŁ

POCHODEŃKO

2006

0:53.11

KRZYSZTOF

ŁUCZAK

2006

0:55.85

PATRYK

LECHOWICZ

2006

1:05.57

ALEKSANDER

KASPRZAK

2006

1:10.74

MARCIN

DZIURA

2006

1:17.35

ŁUKASZ

ŁYŚ

2006

1:18.79

MICHAŁ

KUDYBA

2006

1:18.82

GABRIEL

WICHOWSKI

2007

1:24.36

DAMIAN

KOISZ

2007

2:33.00

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KLAUDIA

MALEC

2004

0:39.89

JULIA

BEDNARZ

2004

0:41.89

DAGMARA

SZCZĄCHOR

2003

0:49.24

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

0:52.05

ANNA

BICZAK

2006

1;03.00

EMILIA

ULANICKA

2008

1:03.53

KINGA

ŁAGOŹNY

2005

1:08.07

ZUZANNA

KUTER

2006

1:28.17

 

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

MARCIN

SKUBA

1998

0:34.23

JAKUB

ABRASZEK

2004

0:42.36

FILIP

ŁAGOŹNY

2004

0:44.29

MIKOŁAJ

SIWIEC

2003

0:48.36

MATEUSZ

ABRASZEK

2006

0:53.30

KACPER

ADAMOWICZ

2005

0:53.68

OLAF

LUPA

2006

0:53.96

FILIP

SAŁAMACHA

2005

0:58.76

KRZYSZTOF

KRYK

2005

1:01.98

MIŁOSZ

KARWINA

2006

1:05.05

MICHAŁ

POCHODEŃKO

2006

1:06.85

WIKTOR

SAWICKI

2006

1:07.27

KACPER

PĘK

2006

1:11.29

 

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ALEKSANDRA

MARCZUK

2001

0:37.06

ZUZANNA

SIOMA

2004

0:41.43

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

0:46.42

WIKTORIA

ADAMCZUK

2004

0:48.78

KLAUDIA

WRÓBLEWSKA

2004

0:55.25

ANNA

BICZAK

2006

0:55.66

MONIKA

KUR

2006

1.01.00

ALEKSANDRA

FILIPIUK

2006

1:02.46

MARTYNA

NIEDŹWIEDŹ

2007

1:03.85

ALEKSANDRA

SZALUŚ

2006

1:05.83

IZABELA

KROPORNICKA

2007

1:06.67

OLIWIA

BIELEC

2007

1:07.26

JULIA

KOZŁOWSKA

2007

1:09.15

MAGDALENA

ZAWALSKA

2005

1:12.10

NINA

LEŚKOWICZ

2007

1:15.82

MAJA

MANEROWSKA

2004

1:17.96

SYLWIA

GARDIASZ

2008

1:37.00

 

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

FILIP

DUBIEL

2006

0:45.06

PIOTR

ABRASZEK

2006

0:45.68

KACPER

ADAMOWICZ

2005

0:50.76

IGOR

DUBIEL

2004

0:51.53

KRZYSZTOF

KRYK

2005

0:55.34

ŁUKASZ

REC

2005

0:56.18

KACPER

PĘK

2006

0:58.69

KRZYSZTOF

ŁUCZAK

2006

1:08.45

ALEKSANDER

KASPRZAK

2006

1:14.09

ŁUKASZ

ŁYŚ

2006

1:18.00

GABRIEL

WICHOWSKI

2007

1:22.28

MICHAŁ

KUDYBA

2006

1:24.50

MARCIN

DZIURA

2006

1:30.15

 

 

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ALEKSANDRA

MARCZUK

2001

0:35.86

ALEKSANDRA

POŹDZIK

2006

0:49.64

50 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KEWIN

MANDZIUK

2003

0:39.48

JAKUB

TOKARSKI

2003

0:39.95

MIKOŁAJ

SIWIEC

2003

0:43.36

MATEUSZ

ABRASZEK

2006

0:48.06

HUBERT

KUCHARSKI

2004

0:51.70

JAKUB

BARTNIK

2006

1:11.83

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

1:44.00

EMILIA

HAUZNER

2004

1:45.19

JULIA

POŹDZIK

2005

1:58.88

 

100 M STYLEM ZMIENNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

RAFAŁ

CHYRCHAŁA

2002

1:20.69

PIOTR

ABRASZEK

2006

1:49.31

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JULIA

MALINOŚ

2004

1:20.86

DAGMARA

SZCZĄCHOR

2003

1:29.92

 

100 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

WIKTOR

WACH

2004

1:26.73

 

100 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KATARZYNA

SZUPER

2004

1:15.79 REKORD KLUBU 11 LAT

ALEKSANDRA

MARCZUK

2001

1:22.35

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ŁUCJA

ŻELAZNY

2005

3:23.50

 

200 M STYLEM DOWOLNYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

MATEUSZ

ŁUKASZCZYK

2000

1:59.69

 

200 M STYLEM GRZBIETOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

KLAUDIA

MALEC

2004

2:52.50 REKORD KLUBU 11 LAT

JULIA

BEDNARZ

2004

3:04.78

WIKTORIA

ADAMCZUK

2004

3:57.12

 

200 M STYLEM GRZBIETOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

RAFAŁ

CHYRCHAŁA

2002

2:41.29

 

200 M STYLEM MOTYLKOWYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

MAGDALENA

ULANICKA

2004

3:35.38 REKORD KLUBU 11 LAT

ZUZANNA

SIOMA

2004

3:38.29

 

200 M STYLEM MOTYLKOWYM-CHŁOPCY

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

JAKUB

ABRASZEK

2004

3:00.07 REKORD KLUBU 11 LAT

 

200 M STYLEM ZMIENNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

EMILIA

HAUZNER

2004

3:40.72

 

400 M STYLEM DOWOLNYM-DZIEWCZĘTA

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

WYNIK

ALEKSANDRA

POŹDZIK

2006

7:42.79 REKORD KLUBU 9 LAT